GIZO logo
27 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Bełchatów

Bełchatów – szkolenia

Gizo jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy, który uzyskał pozytywną opinię Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT, w swoim oddziale w Bełchatowie prowadzi szereg profesjonalnych szkoleń. To kursy przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć niezbędne uprawnienia, pozwalające na obsługę urządzeń transportu bliskiego, takich jak wózki widłowe, podesty ruchome (w kategorii IP), podesty wolnobieżne i samojezdne, ładowarki teleskopowe czy podnośniki (w kategorii IP).

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne szkolenia wózki widłowe, które w pełni przygotowują kursanta do odbycia egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego i zdania jego poszczególnych etapów (teoria + praktyka) z wynikiem pozytywnym. Osoby, które chcą wykonywać swoje zawodowe obowiązki na urządzeniach transportu bliskiego muszą posiadać ku temu odpowiednie uprawnienia. Właśnie w tym celu Gizo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która w Bełchatowie prowadzi kurs wózki widłowe, w profesjonalnie wyposażonych salach konferencyjnych oraz przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu.

Zdobyte uprawnienia pozwolą na pracę na urządzeniach w całej Polsce. Co istotne, Gizo oferuje również szkolenia na terenie Bełchatowa, dzięki którym kursant zdobywa uprawniania międzynarodowe.

#SzkolenieDataKontakt
1Podesty ruchome kategoria IP15-12-2017 +48 601 162 273
+48 44 731 46 56
belchatow@gizo.pl

Zaufali nam

ABB
Jagiellonia
Llentab
Polimex
RakBud
Strabag
Budimex
Ikea
Remak
Rafako
Brembo
Schenker
Amazon
Bridgestone
Siemens
Wojsko Polskie
Velux
Teatr wybrzeże
SG
PGE
Państwowa Opera Bałtycka
Orlen
Nijman Zeetank
mostostal
Michelin
Instal
Eko Montex
Eko System
Alstal