GIZO logo
27 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Białystok

Białystok – szkolenia

Gizo, jako certyfikowany ośrodek szkolenia osób obsługujących i konserwujących urządzenia transportu bliskiego oferuje szereg profesjonalnych kursów w Białymstoku. W naszej ofercie znajdują się między innymi szkolenia udt w zakresie obsługi wózków widłowych czy podestów ruchomych (w kategorii IP).

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która uzyskała pozytywną opinię Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT. Szkolenia wózki widłowe obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, zgodnie z przepisami BHP jak i praktyczną, na najwyższej jakości maszynach. Każdy kursant ma szansę na zdobycie uprawnień, obowiązujących zarówno na terenie Polski jak i całej Unii Europejskiej. Sale konferencyjne w mieście Białystok, w jakich odbywają się szkolenia, wyposażone są w rzutnik multimedialny, sprzęt audio – video oraz klimatyzację. Co więcej, kurs wózki widłowe w Białymstoku może odbyć się także w siedzibie klienta.

Gizo oferuje szkolenia, które w pełni przygotowują kursantów do egzaminów przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Tylko odbycie szkolenia w certyfikowanym ośrodku i pozytywne zdanie obu etapów egzaminów pozwala na zdobycie uprawnień do obsługi maszyn, takich jak wózki widłowe, podnośniki ruchome czy ładowarki teleskopowe.

#SzkolenieDataKontakt

Zaufali nam

ABB
Jagiellonia
Llentab
Polimex
RakBud
Strabag
Budimex
Ikea
Remak
Rafako
Brembo
Schenker
Amazon
Bridgestone
Siemens
Wojsko Polskie
Velux
Teatr wybrzeże
SG
PGE
Państwowa Opera Bałtycka
Orlen
Nijman Zeetank
mostostal
Michelin
Instal
Eko Montex
Eko System
Alstal