GIZO logo
27 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Szczecin

Szczecin – szkolenia

Firma Gizo, w swoim oddziale w Szczecinie, organizuje szereg szkoleń, dzięki którym chętni zdobywają niezbędne uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia UDT na wózki widłowe, podesty ruchome, podesty wolnobieżne i samojezdne, ładowarki teleskopowe czy podnośniki (kategoria IP).

Nasze szkolenia mogą odbywać się w siedzibie Gizo, gdzie dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi z rzutnikami i sprzętem audio-video oraz placem manewrowym do nauki praktycznej, gdzie zapewniamy wysokiej jakości urządzenia. Szkolenia mogą także odbywać się w miejscu działalności zawodowej klienta na terenie Szczecina i okolic, jeśli tylko takie jest jego życzenie.

Szkolenia wózki widłowe czy kurs podesty ruchome przebiegają zawsze dwuetapowo. Jako certyfikowany ośrodek, który uzyskał pozytywną ocenę Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT, szkolimy nie tylko z praktycznej obsługi urządzeń transportu bliskiego, ale przedstawiamy również przepisy BHP. Gwarantujemy tym samym pełne przygotowanie do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego a odbyty kurs wózki widłowe daje pewność wystawienia zaświadczenia kwalifikującego, które to umożliwia przystąpienie do owego egzaminu.

#SzkolenieDataKontakt

Zaufali nam

ABB
Jagiellonia
Llentab
Polimex
RakBud
Strabag
Budimex
Ikea
Remak
Rafako
Brembo
Schenker
Amazon
Bridgestone
Siemens
Wojsko Polskie
Velux
Teatr wybrzeże
SG
PGE
Państwowa Opera Bałtycka
Orlen
Nijman Zeetank
mostostal
Michelin
Instal
Eko Montex
Eko System
Alstal