GIZO logo
27 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Warszawa

Warszawa – szkolenia

Oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń na terenie Warszawy, dzięki którym kursanci zdobywają uprawnienia na obsługę urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia UDT, które realizowane są przez doskonale wykwalifikowaną kadrę. Gizo, jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy, który uzyskał pozytywną opinię Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT, proponuje wysokiej jakości kursy na wózki widłowe czy szkolenia podnośniki, które w pełni przygotowują kursanta do odbycia egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego i zdobycia odpowiednich uprawnień.

Oferujemy przygotowanie do egzaminu i wydanie zaświadczenia kwalifikacyjnego, które będzie podstawą do zdobycia certyfikatu niezbędnego do obsługi podnośników koszowych, podestów ruchomych czy wózków widłowych nie tylko w Warszawie i na terenie całego kraju, ale również na terytorium całej Unii Europejskiej.

Szkolenia w części teoretycznej, jakie Gizo oferuje w Warszawie, mogą odbywać się w specjalnie dostosowanej do tego sali konferencyjnej bądź w siedzibie klienta. Część praktyczna szkolenia wózki widłowe przebiega zaś zawsze na najwyższej jakości urządzeniach, na wyznaczonym placu manewrowym lub na życzenie, również w miejscu prowadzonej działalności klienta.

Uprawnienia wydane przez UDT są obowiązkowe dla wszystkich tych, którzy chcą pracować na maszynach, takich jak wózki widłowe czy podesty ruchome. Kurs wózki widłowe i kurs podesty ruchome, jakie realizowane są w certyfikowanym ośrodku pozwolą na ich zdobycie.

#SzkolenieDataKontakt
1Podesty ruchome kategoria IP15-12-2017 +48 602 374 205
+48 22 609 62 25
warszawa@gizo.pl

Zaufali nam

ABB
Jagiellonia
Llentab
Polimex
RakBud
Strabag
Budimex
Ikea
Remak
Rafako
Brembo
Schenker
Amazon
Bridgestone
Siemens
Wojsko Polskie
Velux
Teatr wybrzeże
SG
PGE
Państwowa Opera Bałtycka
Orlen
Nijman Zeetank
mostostal
Michelin
Instal
Eko Montex
Eko System
Alstal