GIZO logo
27 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Wrocław

Wrocław – szkolenia

Firma Gizo jest certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym, który uzyskał pozytywną ocenę Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT. Dzięki temu oferujemy szkolenia UDT w pełnym zakresie, które gwarantują należyte przygotowanie do wszystkich etapów egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

Nasza oferta dotyczy szkoleń we Wrocławiu, gdzie działa nasza filia. Szkolenia podnośniki czy kurs wózki widłowe może odbywać się w naszych salach konferencyjnych i na specjalnie wytyczonym placu manewrowym bądź na terenie firmy klienta. Wszystkie kursy przebiegają w dwóch etapach – to część teoretyczna, na jakiej poznaje się przede wszystkim obowiązujące przepisy BHP, świadczące o bezpieczeństwie obsługi urządzeń transportu bliskiego jak również część praktyczna, gdzie szkolenia wózki widłowe dają możliwość realnej nauki obsługi tego rodzaju sprzętu.

Wszyscy, którzy odbędą kurs podesty ruchome we Wrocławiu, otrzymują specjalne zaświadczenie kwalifikujące do egzaminu przed komisją UDT. Jesteśmy przekonani, że wykwalifikowana kadra specjalistów, jaką zatrudniamy, da solidne podstawy do zdobycia obowiązkowych uprawnień, dzięki którym możliwa będzie obsługa urządzeń, takich jak wózki widłowe, podnośniki czy podesty nie tylko na terenie Polski, ale i całej Unii Europejskiej.

#SzkolenieDataKontakt
Galeria zdjęć

Zaufali nam

ABB
Jagiellonia
Llentab
Polimex
RakBud
Strabag
Budimex
Ikea
Remak
Rafako
Brembo
Schenker
Amazon
Bridgestone
Siemens
Wojsko Polskie
Velux
Teatr wybrzeże
SG
PGE
Państwowa Opera Bałtycka
Orlen
Nijman Zeetank
mostostal
Michelin
Instal
Eko Montex
Eko System
Alstal