MRT2150 ładowarka teleskopowa

– Maksymalny udźwig: 5 000 kg
– Maksymalna wysokość udźwigu: 20.60 m
– Maksymalny zasięg: 18.10 m
– Promień skrętu: 4.50 m
– Długość maszyny: 6.78 m
– Szerokość: 2.43 m
– Wysokość: 3.05 m
– Masa: 16 095 kg

– Oscylacyjna oś tylna z automatyczną hydrauliczną blokadą obrotową
– Wielotarczowe hamulce hydrauliczne na obu osiach
– 2 proporcjonalne joysticki sterujące

Okazuje się, że ładowarki teleskopowe stały się już powszechnym urządzeniem, jakie możemy zobaczyć nie tylko na placach budowy, ale również w przemyśle, a nawet w rolnictwie. Mogą służyć do transportowania materiału, rozładowań towarów oraz prac na wysokościach uprawnionej do tego załogi.

Oferujemy Państwu wynajem ładowarki teleskopowej Manitou MRT2150. To sprzęt najnowszej generacji, z którego wykorzystaniem praca przebiegnie szybko, w pełnym komforcie i bezpieczeństwie.

Dlaczego warto wybrać Manitou?

Maksymalna wysokość podnoszenia tej ładowarki teleskopowej to aż 20,6 metrów a jej zasięg boczny to ponad 18 metrów. Ponadto ładowarka może dźwigać nawet 5 000 kilogramów. Manitou MRT2150 charakteryzuje się też wielotarczowymi hamulcami hydraulicznymi oraz dwoma osiami oscylacyjnymi. Posiada również dwa funkcjonalne joysticki sterujące i nowoczesny, czytelny panel diagnostyczny. Praca na takiej ładowarce teleskopowej to sama przyjemność.

Praca operatora

Podczas pracy na budowie albo w innym trudnym terenie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Z wykorzystaniem ładowarki Manitou takie jest zapewnione. Kompaktowa konstrukcja, proste sterowanie i części składowe najlepszej jakości pozwalają wykonywać różnego rodzaju prace o najwyższym standardzie.

Sprawdź naszą ładowarkę teleskopową. Oferujemy wynajem na korzystnych warunkach. Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo swoich pracowników, a także o wydajność załogi. Ładowarka teleskopowa Manitou ułatwi pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Poproś o ofertę

Zobacz pełną specyfikację
Galeria zdjęć