MT1440 ładowarka teleskopowa

– Maksymalny udźwig: 4 000 kg
– Maksymalna wysokość udźwigu: 13.53 m
– Maksymalny zasięg: 9.38 m
– Promień skrętu: 3.98 m
– Długość maszyny: 6.13 m
– Szerokość: 2.38 m
– Wysokość: 2.45 m
– Masa: 11 115 kg

– 4 cylindry w układzie rzędowym
– elektro-hydrauliczna dźwignia do przodu/wstecz
– hamulec hydrauliczny ze wspomaganiem
– łatwy system poziomowania
– dobra stabilność boczna i czołowa
– dobry prześwit
– wysoka siła odrywania ramienia
– napęd na 4 koła do krótkich skrętów w ograniczonym obszarze

Oferujemy Państwu wynajem ładowarek teleskopowych. Tym razem nasza propozycja dotyczy Manitou MT1440. To ładowarka o maksymalnym udźwigu 4 000 kg oraz maksymalnej wysokości unoszenia do 13,53 metrów.

Sprzęt ten doskonale sprawdzi się w przypadku konieczności wykonywania pracy na wysokościach, przeładunku czy transportowania ciężkiego towaru. Nie ma wątpliwości, że ładowarki teleskopowe są dzisiaj powszechnie wykorzystywanym sprzętem na placach budowy, w przemyśle czy rolnictwie. Bezwzględnie zwiększają wydajność pracy ludzkich rąk. To, co niemożliwe dla pracowników fizycznych wykona właśnie Manitou MT1440. Praca z ładowarką teleskopową znacznie skraca czas pracy, zwiększa wydajność oraz możliwości.

Wynajem na dogodnych warunkach

Proponujemy nie tylko sprzedaż sprzętów, takich jak ładowarka teleskopowa Manitou MT1440, ale również ich wynajem. To doskonała opcja dla tych, którzy okazjonalnie wykonują montaż na wysokości lub sporadycznie podają większe elementy na wyższe kondygnacje wykonywanych obiektów. Urządzenie to pozwala  wykonać pracę w miejscach trudno dostępnych i o ograniczonych  powierzchniach manewrowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i szczegółową specyfikacją ładowarki teleskopowej Manitou MT1440. Proponujemy współpracę na dogodnych warunkach. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Poproś o ofertę

Zobacz pełną specyfikację