Nowe podnośniki na samochodach

Nowe podnośniki na samochodach dostarczyliśmy właśnie do jednej z wiodących firm energetycznych, jakie działają na terenie Polski. Podnośnik na samochodzie do 3,5 t (właśnie ten model zamówił nasz nowy klient) cechuje wysokość podnoszenia – to aż 21 metrów. Warta uwagi jest również ich prosta, ale niezwykle mocna i trwała, bo stalowa konstrukcja i niska masa własna. Właśnie dzięki temu podnośniki na samochodach tego rodzaju mogą być użytkowane w pełnym bezpieczeństwie przez osoby, które posiadają jedynie podstawowe prawo jazdy.

Ale to nie jedyne walory sprzętu, jaki oferujemy. Aby się o tym przekonać, warto odwiedzić nasze oddziały, w których znajduje się ich pełna gama. Nasza propozycja to podnośniki na samochodach nowe, ale też używane podnośniki na samochodach.
Oferta Gizo wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością urządzeń i maszyn budowlanych, ale też atrakcyjną ceną. Podnośniki na samochodach ceny mają różne, wiele zależy od ich modelu, cech charakterystycznych i stanu – oczywiście bez względu na to, czy są to podnośniki na samochodach używane czy też nowe, zawsze zapewniamy ich doskonałą jakość, pełną sprawność i serwis po zakupowy.

Zapraszamy na testy i poznanie szczegółowej oferty Gizo. Jesteśmy pewni, że Państwa oczekiwania względem takiego sprzętu spełnią właśnie nasze podnośniki na samochodach. Cena będzie tylko kolejnym, miłym zaskoczeniem !!!