Rozwiązania dla lotnictwa

Zapraszamy do skorzystania z prezentacji specjalistycznego podnośnika Manitou 90 V’Air – podnośnik dedykowany jest do serwisu samolotów i silników odrzutowych. 

Podstawową zaletą podnośnika Manitou 90V’Air są jego niewielkie wymiary oraz specjalnie zaprojektowane, regulowane w kilku poziomach odkładane półki, które umożliwiają mechanikowi komfortową pracę nad silnikami, pod osłonami komponentów samolotu itp. Urządzenie doposażone jest w zestaw czujników zbliżeniowych dających gwarancję uniknięcia kolizji z elementami konstrukcji samolotu. 

Prezentacja tej wyjątkowej maszyny odbędzie się w dwóch pierwszych tygodniach lipca 2018 r.  Zainteresowani pokazem będą mieli okazję przetestować maszynę na terenie swojej firmy, sprawdzając tym samym walory użytkowe maszyny w akcji.

Firmy zainteresowane pokazem maszyny Manitou 90V’Air prosimy o kontakt:
– Jakub Żebrowski tel. 785 188 888 jakub.zebrowski@gizo.pl

Firma Manitou jest liderem rozwiązań podnośnikowych dedykowanych dla lotnictwa. Współpraco obu firm zaowocowała produkcją serii urządzeń doposażonych lub odpowiednio zmodyfikowanych do wysokich wymogów i standardów bezpieczeństwa stosowanych w lotnictwie. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji rozwiązań dedykowanych do sektora lotniczego https://youtu.be/Zo7B1wlfNxU