GIZO logo
29 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Gdańsk

Gdańsk- szkolenia

W naszym oddziale w Gdańsku, oferujemy szereg specjalistycznych szkoleń, dzięki którym możliwe staje się zdobycie obowiązkowych uprawnień, jeśli tylko pracownik swoje zawodowe obowiązki ma wykonywać na urządzeniach transportu bliskiego. Tym samym, w naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia wózki widłowe czy kurs podesty ruchome.

Oferujemy szkolenia UDT prowadzone zawsze przez wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów, która przedstawi nie tylko aspekty teoretyczne, jakie nawiązują do bezpiecznej pracy na wózku widłowym bądź podnośniku, ale również zorganizuje określoną ilość godzin zajęć praktycznych – na naszym placu manewrowym i specjalnie utworzonej żwirowni czeka wysokiej jakości sprzęt. Warto tutaj zaznaczyć, że szkolenie może odbyć się także na terenie całego Gdańska i okolic, w siedzibie firmy klienta.

Gizo, jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy, który uzyskał pozytywną ocenę Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT zapewnia kurs wózki widłowe, który przygotuje w pełni do pozytywnego zdania egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Wydane po ukończeniu szkolenia zaświadczenie kwalifikujące może dotyczyć uprawnień obowiązujących tylko na terenie naszego kraju jak i tych międzynarodowych.

#SzkolenieDataKontakt