GIZO logo
29 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Szczecin

Szczecin – szkolenia

Firma Gizo, w swoim oddziale w Szczecinie, organizuje szereg szkoleń, dzięki którym chętni zdobywają niezbędne uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia UDT na wózki widłowe, podesty ruchome, podesty wolnobieżne i samojezdne, ładowarki teleskopowe czy podnośniki (kategoria IP).

Nasze szkolenia mogą odbywać się w siedzibie Gizo, gdzie dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi z rzutnikami i sprzętem audio-video oraz placem manewrowym do nauki praktycznej, gdzie zapewniamy wysokiej jakości urządzenia. Szkolenia mogą także odbywać się w miejscu działalności zawodowej klienta na terenie Szczecina i okolic, jeśli tylko takie jest jego życzenie.

Szkolenia wózki widłowe czy kurs podesty ruchome przebiegają zawsze dwuetapowo. Jako certyfikowany ośrodek, który uzyskał pozytywną ocenę Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT, szkolimy nie tylko z praktycznej obsługi urządzeń transportu bliskiego, ale przedstawiamy również przepisy BHP. Gwarantujemy tym samym pełne przygotowanie do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego a odbyty kurs wózki widłowe daje pewność wystawienia zaświadczenia kwalifikującego, które to umożliwia przystąpienie do owego egzaminu.

#SzkolenieDataKontakt