GIZO logo
29 latdoświadczenia
Szybki kontakt
+48 697 300 300

Szkolenia w oddziale Warszawa

Warszawa – szkolenia

Oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń na terenie Warszawy, dzięki którym kursanci zdobywają uprawnienia na obsługę urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia UDT, które realizowane są przez doskonale wykwalifikowaną kadrę. Gizo, jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy, który uzyskał pozytywną opinię Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT, proponuje wysokiej jakości kursy na wózki widłowe czy szkolenia podnośniki, które w pełni przygotowują kursanta do odbycia egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego i zdobycia odpowiednich uprawnień.

Oferujemy przygotowanie do egzaminu i wydanie zaświadczenia kwalifikacyjnego, które będzie podstawą do zdobycia certyfikatu niezbędnego do obsługi podnośników koszowych, podestów ruchomych czy wózków widłowych nie tylko w Warszawie i na terenie całego kraju, ale również na terytorium całej Unii Europejskiej.

Szkolenia w części teoretycznej, jakie Gizo oferuje w Warszawie, mogą odbywać się w specjalnie dostosowanej do tego sali konferencyjnej bądź w siedzibie klienta. Część praktyczna szkolenia wózki widłowe przebiega zaś zawsze na najwyższej jakości urządzeniach, na wyznaczonym placu manewrowym lub na życzenie, również w miejscu prowadzonej działalności klienta.

Uprawnienia wydane przez UDT są obowiązkowe dla wszystkich tych, którzy chcą pracować na maszynach, takich jak wózki widłowe czy podesty ruchome. Kurs wózki widłowe i kurs podesty ruchome, jakie realizowane są w certyfikowanym ośrodku pozwolą na ich zdobycie.

#SzkolenieDataKontakt
1Podesty ruchome kategoria IP27-09-2019 +48 602 374 205
mariusz.oledzki@gizo.pl