Ładowarki

Ładowarki małe
Ładowarka 463 posiada najbardziej kompaktową budowę w swej klasie, waży zaledwie 1300 kg i jest idealna do trudnych zadań w przestrzeniach zbyt wąskich dla innego osprzętu. Miniładowarka posiada do wyboru liczny osprzęt, jest nieskomplikowana w obsłudze, pokonuje otwory o szerokości poniżej 92 cm i wysokości 182 cm. Gdy przestrzeń pozwala na zastosowanie większej ładowarki, ładowarka Bobcat® 553 okazuje się idealna ze względu na rozmiar gwarantujący szybką i wydajną pracę na wielu obszarach. Ta łatwa do przetransportowania ładowarka model 553 została skonstruowana do wykonywania wszelkiego typu prac z wykorzystaniem więcej niż 20 przystawek – od kopania, obrabiania i wyrównywania gleby, do rozdrabniania betonu i zamiatania ulic. System montażu Bob-TachTM zapewnia szybką i łatwą wymianę osprzętu.
Ładowarki średniej wielkości
Ładowarki Bobcat® średniej wielkości – od S130 do S205- oferują duży wybór rozstawu osi oraz ramienia podnoszącego, które zostały zaprojektowane, aby sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Model S130 z konwencjonalnym rozstawem osi i kompaktową budową zapewnia wyjątkową możliwość manewrowania na ograniczonej przestrzeni. Model S150 i wszystkie większe modele oferują rozszerzony rozstaw osi, umożliwiający podnoszenie ładowarką cięższych ładunków i zapewniający bardziej płynną jazdę.
Istnieje także duży wybór ramion wysięgnika, promieniowy i pionowy układ kinematyczny podnoszenia, z których ten drugi przeznaczony jest do użytku podczas podnoszenia i przenoszenia ładunku. Podwójne siłowniki przechyłu zapewniają większą siłę podnoszenia i kopania, a także łatwiejszy dostęp do kabiny oraz lepszą widoczność osprzętu. Szeroki wachlarz przystawek do pracy w glebie i podłożu sprawia, że ładowarki Bobcat® średniej wielkości są idealne do prac na terenach zielonych.

Poproś o ofertę

Zobacz pełną specyfikację