Podnośniki gąsienicowe na sprzedaż

WPISZ PARAMETRY KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

Spalinowe

Sinoboom

Manitou

Genie

Wienold

AB Lift

Niftylift

BP

Aichi

Atlas Copco

JCB

Pacton

Omme

Holland Lift

Bobcat

Kalmar

Linde

JLG

Oferowane przez nas koszowe podnośniki na gąsienicach przystosowane są do pracy w różnych warunkach, także w tych najtrudniejszych. Gwarantujemy dostęp do maszyn zróżnicowanych pod względem ich możliwości – maksymalnej wysokości sprzętu (nawet do 50 metrów) czy udźwigu. Pozwala to na optymalne dobranie sprzętu do konkretnych zadań.

Podnośniki na gąsienicach zapewniają sprawne, stabilne działanie oraz dobre osadzenie w gruncie. Zostały wyposażone w silniki elektryczne i spalinowe, dlatego mogą pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dzięki opcjom dodatkowym, podnośniki mogą zagwarantować również możliwość jazdy po schodach i delikatnych powierzchniach, hydrauliczną regulację wysokości podwozia i wiele, wiele więcej.

Podnośniki na gąsienicach do zadań specjalnych

Najbardziej wymagającym klientom dostarczamy podnośniki specjalne, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Mocne podpory stabilizujące pozwalają na pracę podczas silnego wiatru, a także na niepewnym terenie. Komfort pracy podnosi dodatkowo autopoziomowanie oraz intuicyjny i czytelny pulpit sterujący.

Podnośniki koszowe na gąsienicach można bardzo łatwo transportować. Dzięki niewielkim gabarytom, doskonale sprawdzają się one w budynkach, a także na cienkich stropach. Maszyny są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi pełną swobodę pracy i szerokie możliwości konfiguracyjne. Dzięki temu mogą zostać wykorzystane do różnych zadań w dowolnych warunkach i na niemalże każdej powierzchni.