Podnośniki nożycowe na sprzedaż

Array ( [0] => Array ( [value] => Spalinowe [label] => Spalinowe ) [3] => Array ( [value] => Akumulatorowe – napęd elektryczny [label] => Akumulatorowe – napęd elektryczny ) )

Filtrowanie maszyn, wyszukaj po parametrach, kliknij

WPISZ PARAMETRY KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA:

UDŹWIG:

WAGA:

Resetuj
Wyszukaj

Akumulatorowe – napęd elektryczny

Proponujemy nowoczesne podnośniki nożycowe uznanych marek, których sprzęt jest wykorzystywany między innymi do prac budowlanych i naprawczych. W sprzedażny znajdują się podnośniki Genie, a także podnośniki Manitou. Zostały one wykonane z użyciem najlepszych materiałów, jak również sprawdzonych, cenionych systemów i technologii. Dostępne u nas modele urządzeń zróżnicowane są między innymi pod względem oferowanego maksymalnego udźwigu, wagi, a także maksymalnej wysokości, dzięki czemu odpowiadamy na różne potrzeby naszych klientów.

Nowe i używane podnośniki nożycowe na sprzedaż

Podnośniki nożycowe proponujemy zarówno w wersjach nowych, jak i używanych. Ich ceny są bardzo atrakcyjne. Sporą popularnością cieszą się między innymi podnośniki Genie serii GN i GS. Do tego dochodzą także modele Manitou SE oraz SC. Podział oferowanych urządzeń dotyczy również ich napędu (modele spalinowe i elektryczne), a także sposobu wykonania. Zakupić można podnośniki nożycowe do pracy na zewnątrz, których konstrukcja została specjalnie wzmocniona, oraz podnośniki nożycowe do pracy wewnątrz – na przykład na terenie hal produkcyjnych.

Podnośniki nożycowe akumulatorowe

W katalogu sprzedażowym znajdują się podnośniki na akumulator, które doskonale sprawdzają się pod zadaszeniem. Oferowane są podnośniki z napędem elektrycznym oraz hydraulicznym. W zależności od potrzeb, wyposażenie podnośników może składać się między innymi ze stalowej platformy, antypoślizgowej podłogi, osłony hydraulicznej silnika i wielu innych elementów.

Podnośniki nożycowe spalinowe

Sprzedajemy także spalinowe podnośniki nożycowe, które charakteryzują się zwiększoną mocą, a także sporym udźwigiem. Dzięki nowoczesnym silnikom i napędom na cztery koła, są one w stanie pracować w każdych warunkach, nawet w tych najtrudniejszych. W ich przypadku także proponujemy bogate wyposażenie dodatkowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.