Podnośniki nożycowe na sprzedaż

WPISZ PARAMETRY KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

Akumulatorowe – napęd elektryczny

Sinoboom

Manitou

Genie

Wienold

AB Lift

Niftylift

BP

Aichi

Atlas Copco

JCB

Pacton

Omme

Holland Lift

Bobcat

Kalmar

Linde

JLG

Proponujemy nowoczesne podnośniki nożycowe uznanych marek, których sprzęt jest wykorzystywany między innymi do prac budowlanych i naprawczych. W sprzedażny znajdują się podnośniki Genie, a także podnośniki Manitou. Zostały one wykonane z użyciem najlepszych materiałów, jak również sprawdzonych, cenionych systemów i technologii.
Dostępne u nas modele urządzeń zróżnicowane są między innymi pod względem oferowanego maksymalnego udźwigu, wagi, a także maksymalnej wysokości, dzięki czemu odpowiadamy na różne potrzeby naszych klientów.

Nowe i używane podnośniki nożycowe na sprzedaż

Podnośniki nożycowe proponujemy zarówno w wersjach nowych, jak i używanych. Ich ceny są bardzo atrakcyjne. Sporą popularnością cieszą się między innymi podnośniki Genie serii GN i GS. Do tego dochodzą także modele Manitou SE oraz SC.

Podział oferowanych urządzeń dotyczy również ich napędu (modele spalinowe i elektryczne), a także sposobu wykonania. Zakupić można podnośniki nożycowe do pracy na zewnątrz, których konstrukcja została specjalnie wzmocniona, oraz podnośniki nożycowe do pracy wewnątrz – na przykład na terenie hal produkcyjnych.

Podnośniki nożycowe akumulatorowe

W katalogu sprzedażowym znajdują się podnośniki na akumulator, które doskonale sprawdzają się pod zadaszeniem. Oferowane są podnośniki z napędem elektrycznym oraz hydraulicznym.

W zależności od potrzeb, wyposażenie podnośników może składać się między innymi ze stalowej platformy, antypoślizgowej podłogi, osłony hydraulicznej silnika i wielu innych elementów.

Podnośniki nożycowe spalinowe

Sprzedajemy także spalinowe podnośniki nożycowe, które charakteryzują się zwiększoną mocą, a także sporym udźwigiem. Dzięki nowoczesnym silnikom i napędom na cztery koła, są one w stanie pracować w każdych warunkach, nawet w tych najtrudniejszych. W ich przypadku także proponujemy bogate wyposażenie dodatkowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.