Wynajem wózków widłowych elektrycznych i spalinowych do 20 t

Firma Gizo jest bezpośrednim dystrybutorem terenowych wózków widłowych oraz wózków widłowych magazynowych znanych marek takich jak Kalmar, Linde, Manitou i JCB. Wózki widłowe i wózki widłowe terenowe pozwalają na pracę budowlane oraz prace magazynowe w najtrudniejszych warunkach. W swej ofercie posiadamy wózki widłowe zarówno z masztem duplex i triplex. Terenowe wózki widłowe Kalmar o udźwigu 16 t pozwalają na szybki i bezpieczny transport najcięższego sprzętu. Manitou oferuje zarówno terenowe wózki widłowe jak i wózki widłowe magazynowe. Od wielu lat są one wyznacznikiem najwyższych standardów jakości w branży wózków widłowych. Wózki te sprawdzą się zarówno na trudnych terenach budowlanych jak i na wąskich halach magazynowych.

Posiadamy 20 lat doświadczenia w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę wózków widłowych od 1,6 t do 16 t udźwigu pozwalających na pracę w najtrudniejszym terenie.

Powszechnym problemem na projektach budowlanych jest miękkie podłoże utrudniające transport wózkiem widłowym. Nowoczesna technologia zastosowana w wózkach terenowych Manitou i JCB o udźwigu do 5 t skutecznie niweluje wszelkie niedogodności. Twarde, terenowe koła i stabilna konstrukcja umożliwiają wózkom widłowym przemieszczanie się po najtrudniej dostępnych terenach.

Firma Linde w swej gamie produktów posiada wózki widłowe magazynowe o komponentach i konstrukcji najwyższej klasy. Jeżeli oczekujesz od wózka widłowego wieloletniej jakości i bezawaryjności to Linde jest zdecydowanie dla Ciebie. Firma Linde jest światowej klasy producentem wózków widłowych. Jej produkty cieszą się uznaniem wynikającym z trwałości, łatwości użytkowania oraz profesjonalnego serwisu.