Wynajem podnośników towarowych

Array ( [0] => Array ( [value] => Mini dźwigi przesuwne [label] => Mini dźwigi przesuwne ) )

Filtrowanie maszyn, wyszukaj po parametrach, kliknij

WPISZ PARAMETRY KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA:

UDŹWIG:

WAGA:

Resetuj
Wyszukaj

Udostępniamy wysokiej jakości podnośniki montażowe, które mogą zostać wykorzystane między innymi w pracach budowlanych i remontowych. Ich konstrukcja gwarantuje efektywną realizację zadań w każdych warunkach oraz prosty transport. Maszyny wyposażone są w optymalną, jednoczęściową platformę. Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, mogą mieć na wyposażeniu specjalne łoże do podnoszenia elementów okrągłych.

Gazowe podnośniki towarowe

Podnośniki mogą być zasilane gazem CO2 lub sprężonym powietrzem. Posiadają one specjalny – uniwersalny reduktor, który pasuje do każdego rozmiaru butli gazowej. Oferowane przez nas podnośniki towarowe na wynajem mogą zostać użyte natychmiast po przywozie – przygotowanie maszyn do działania jest bowiem bardzo proste i szybkie, nie wymaga też użycia żadnych narzędzi.

Każdy podnośnik dysponuje łatwym w obsłudze dla użytkownika joystickiem kontroli działania sprzętu. Pozwala on na realizację wszystkich niezbędnych prac – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Przesuwne podnośniki towarowe

Przygotowane maszyny można łatwo przenosić dzięki składanej podstawie wyposażonej w koła. Konstrukcja podnośników pozwala na wykorzystanie ich wewnątrz pomieszczeń, a także na zewnątrz, i to w różnych warunkach atmosferycznych. Są one łatwe w serwisowaniu i nie wymagają specjalistycznych narzędzi do obsługi.

Oferujemy podnośniki do zastosowań w budownictwie, a także do realizacji rozmaitych zadań montażowych (podnośniki montażowe), naprawczych i konserwacyjnych.