Podnośniki i zwyżki na sprzedaż

Praca na wysokości i w terenie wymaga odpowiedniego, solidnego i w pełni bezpiecznego sprzętu. Dysponujemy szeroką ofertą zwyżek i podnośników różnego typu, m.in. podnośników nożycowych, teleskopowych czy gąsienicowych. Urządzenia wykonane są z użyciem nowoczesnych technologii, spełniają najwyższe normy dotyczące bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Stawiamy na produkty uznanych marek – proponujemy podnośniki Genie oraz podnośniki Manitou – firm specjalizujących się w produkcji platform robotniczych i podnośników przeznaczonych do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Sprzedaż podnośników nowych i używanych

Oferujemy zarówno nowy sprzęt, jak i podnośniki używane. Gwarantujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny podnośników elektrycznych i spalinowych, a także wyposażenia dodatkowego. U nas znajdziesz:

  • podnośniki towarowe,
  • podnośniki osobowe,
  • podnośniki nożycowe,
  • podnośniki przegubowe,
  • podnośniki teleskopowe,
  • podnośniki na gąsienicach,
  • podnośniki na przyczepach.

Zapewniamy transport maszyn oraz mobilny serwis podnośników, dzięki czemu, w razie awarii, nie musisz obawiać się przestojów.

Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi, bez problemu wybierzesz podnośnik dostosowany do Twoich potrzeb oraz charakteru i warunków wykonywanych prac. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże dobrać odpowiedni podnośnik do pracy. Przeprowadzamy również szkolenia UDT do pracy na wysokości oraz z obsługi maszyn.

Podnośniki do zadań specjalnych

W przypadku szczególnie surowych wymagań, związanych między innymi z pracą w bardzo trudnych warunkach i przy maksymalnych obciążeniach, dostarczamy również podnośniki specjalne. Wyróżniają się one wzmocnionymi konstrukcjami, możliwością pracy na dużych wysokościach (jak na przykład podnośniki do 57m), a także wykorzystaniem bogatego wyposażenia i najnowszych technologii. Wszystko po to, aby zapewnić skuteczną, wydajną pracę niezależnie od zadania.