Podnośniki towarowe na sprzedaż

Array ( [0] => Array ( [value] => Gazowe [label] => Gazowe ) [2] => Array ( [value] => Mini dźwigi przesuwne [label] => Mini dźwigi przesuwne ) )

Filtrowanie maszyn, wyszukaj po parametrach, kliknij

WPISZ PARAMETRY KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA:

UDŹWIG:

WAGA:

Resetuj
Wyszukaj
Gwarantujemy dostęp do bardzo bogatej oferty podnośników towarowych, które mogą zostać wykorzystane na różnych powierzchniach i w niemalże każdych warunkach. Nowy podnośnik towarowy zagwarantuje nie tylko wydajne, stabilne działanie, ale również możliwość wykorzystania przydatnego wyposażenia dodatkowego. W katalogu dostępny jest między innymi podnośnik towarowy gazowy, zasilany CO2 lub sprężonym powietrzem. W zależności do potrzeb, sprzedajemy modele wyposażone w reduktor pasujący do wszystkich rozmiarów butli. Podnośnik gazowy Genie to dobry wybór także ze względu na możliwość wykorzystania łatwej w obsłudze blokady nóg, hamulców przy kołach, a także kompaktowej i prostej do przenoszenia konstrukcji. Katalog składa się także z podnośników przesuwnych, wyposażonych w zaawansowane mechanizmy zasilające.

Nowe i używane podnośniki towarowe na sprzedaż

Ofertę przygotowujemy dla szerokiego grona odbiorców, dlatego znaleźć w niej można zarówno nowe podnośniki towarowe, jak i modele używane. Każde z tych urządzeń wykonane jest ze specjalnie dobranych materiałów. W razie potrzeby, dostarczamy także podnośniki towarowe ręczne oraz konstrukcje wyróżniające się bogatym wyposażeniem dodatkowym. W jego skład wejść może między innymi platforma załadunkowa, wysięgnik, aluminiowa drabina, wzmocniona wyciągarka ręczna, pneumatyczne tylne koło i wiele innych przydatnych elementów. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze niezwykle atrakcyjna cena podnośników towarowych, jaką nie mogą pochwalić się rynkowi konkurenci.