Wynajem mini żurawi i mini dźwigów

Montaż łatwy i bezpieczny
jak nigdy wcześniej.
Umów się na testy
w jednym z naszych oddziałów.

Zapytaj o najlepszą ofertę na rynku.

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 697 300 300

Array ( [0] => Array ( [value] => Mini dźwigi przesuwne [label] => Mini dźwigi przesuwne ) [6] => Array ( [value] => Mini żurawie [label] => Mini żurawie ) )

Filtrowanie maszyn, wyszukaj po parametrach, kliknij

WPISZ PARAMETRY KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA:

UDŹWIG:

WAGA:

Resetuj
Wyszukaj

Mini dźwigi i mini żurawie to maszyny stworzone do zadań specjalnych. Świetnie sprawdzają się do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Po prostu są przydatne tam, gdzie klasyczne, duże dźwigi nie zmieszczą się. Nasza oferta wynajmu mini dźwigów jest obszerna i różnorodna – sprawdź, dlaczego warto na nią postawić!

Dlaczego warto wynająć mini dźwigi i mini żurawie?

Wynajem mini dźwigów i mini żurawi to dobre i doraźne rozwiązanie, w przypadkach, gdy konieczna jest sprawna realizacja konkretnego projektu. Wynajem maszyn tego typu pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować potencjalne koszty. Oferujemy wyłącznie mini dźwigi i mini żurawie od sprawdzonego producenta, jakim jest Wienold.

Oferujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowe wypożyczenie mini dźwigów i mini żurawi. Warunki wynajmu długoterminowego naszych maszyn ustalamy indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb naszych Klientów. Szeroki asortyment pozwoli wybrać model dostosowany do aktualnych wymagań i prac. Gwarantujemy również mobilny serwis wynajętych mini dźwigów i mini żurawi w miejscu ich pracy.

Zalety wynajmu mini dźwigów i mini żurawi

Mini żurawie to maszyny, które umożliwiają pracę montażową lub demontaż nawet w najtrudniejszych warunkach. Mini żurawie na wynajem to oszczędność czasu, możliwość obniżenia kosztów prowadzenia działalności oraz podniesienie bezpieczeństwa prac na wysokościach. Wynajem mini żurawi jest zdecydowanie tańszy niż zakup nowego sprzętu. Sprawdzą się w przemyśle, budownictwie, energetyce, logistyce, konstrukcjach stalowych itp. Kompaktowość, zwrotność i stosunkowo niewielki ciężar sprawia, że małe dźwigi i żurawie pozwalają na bezpieczną i efektywną pracę.

Kiedy warto wynająć mini żurawie?

Mini dźwigi i mini żurawie wynajmuje się przede wszystkim do pracy na wysokościach. Zapewniają one bezpieczne wykonywanie działań w praktycznie każdych warunkach, ale przede wszystkim tam, gdzie tradycyjny żuraw samojezdny nie dotrze. Najczęściej mini żurawie wynajmuje się do:

  • prowadzenia prac konserwacyjnych wewnątrz pomieszczeń (zwłaszcza niedużych),

  • montowania szyb lub innych elementów elewacji, w przypadku trudno dostępnych miejsc,

  • przenoszenia dzieł sztuki lub ekspozycji muzealnych,

  • prac na halach lub magazynach.

Mini żurawie i mini dźwigi do wynajęcia – pełna oferta

W ofercie GIZO możesz znaleźć szeroką ofertę mini żurawi i mini dźwigów na wynajem. Dysponujemy modelami o wysokości roboczej od 1,70 m do nawet 7,90 m. Średni udźwig naszych mini dźwigów na wynajem waha się między 360 a 400 kg.

W ofercie mini żurawi na wynajem dostępne są wyłącznie pojazdy o niewielkiej masie całkowitej, dzięki czemu z łatwością można je przewieźć w dowolne miejsce najmu. Dzięki małemu naciskowi na podłoże, a także kompaktowym wymiarom, mini dźwigi na wynajem w GIZO mogą działać w zamkniętych przestrzeniach, a nawet być transportowe przy użyciu windy towarowej.

W GIZO oferujemy sprzedaż, serwis oraz wynajem mini żurawi z jednego sprawdzonego miejsca.