Wynajem podnośników osobowych

Array ( [0] => Array ( [value] => Samojezdne [label] => Samojezdne ) [1] => Array ( [value] => Przesuwne [label] => Przesuwne ) )

Filtrowanie maszyn, wyszukaj po parametrach, kliknij

WPISZ PARAMETRY KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA:

UDŹWIG:

WAGA:

Resetuj
Wyszukaj

Oferujemy wynajem podnośników osobowych, które pozwalają na bezpieczną realizację różnego rodzaju prac na wysokościach. Konstrukcja sprzętu gwarantuje pełną ochronę osób znajdujących się na platformach. Bezpieczeństwo pracy na tego typu podnośnikach osobowych zapewniają różnego rodzaju czujniki i zaawansowane funkcje ochronne.

Podnośniki osobowe przesuwne

W ofercie znajdują się urządzenia przesuwne, które są znacznie sprawniejszą i wygodniejszą alternatywą dla zwykłych drabin czy rusztowań. Mogą zostać wykorzystane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.
Podnośniki przesuwne można w łatwy sposób przenieść z miejsca na miejsce. Podczas pracy gwarantują one utrzymanie stabilnej pozycji, a także zabezpieczenie w postaci mocnej platformy i odpowiednio skonstruowanych barierek, pozostawiając przy tym pełną swobodę pracy na wysokościach.

Podnośniki osobowe samojezdne

Na wynajem proponujemy także podnośniki samojezdne, które szybko i sprawnie można dostarczyć w miejsce realizacji prac. Podnośnik osobowy z napędem elektrycznym dostępny jest w wersjach zróżnicowanych po względem maksymalnej wysokości, dlatego może być optymalnie dobrany w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.
Sprawna i bezpieczna praca na wysokości jest zapewniana również poprzez funkcje dodatkowe, takie jak opcja wysięgu bocznego, pakiet wspomagania kół z podwójnym akumulatorem, laserowy czujnik wysokości czy też skrzynka na narzędzia. Dzięki temu podnośniki osobowe sprawdzają się na każdej powierzchni.