MT1840 ładowarka teleskopowa

– Maksymalny udźwig: 4 000 kg
– Maksymalna wysokość udźwigu: 17.50 m
– Maksymalny zasięg: 13.17 m
– Długość maszyny: 6.27 m
– Szerokość: 2.40 m
– Wysokość: 2.50 m
– Masa: 11 380 kg

– Elektrohydrauliczna zmiana kierunku ruchu, 4 biegi do przodu i do tyłu

Ładowarka teleskopowa to jeden z najczęściej wykorzystywanych dzisiaj sprzętów na placach budowy. Urządzenia te cieszą się dużą popularnością w przedsiębiorstwach produkcyjnych, przemyśle oraz w sektorze rolniczym. Tego typu ładowarki teleskopowe wykorzystywane są najczęściej do rozładowywania ładunków z transportu, ich przemieszczania oraz podawania materiałów na określone wyższe kondygnacje budynków. Ładowarki są bez wątpienia sprzętem uniwersalnym – wspomagają również pracę fizyczną oraz zwiększają jej efektywność, jak i bezpieczeństwo.

Dlaczego warto pracować na Manitou MT1840?

Ponieważ oferujemy Państwu dogodny wynajem ładowarki teleskopowej Manitou MT1840. To sprzęt wysokiej jakości, który zapewnia bezpieczną oraz komfortową pracę dla operatora. Udźwig maksymalny to 4 000 kg, zaś maksymalna wysokość podnoszenia to aż 17,50 metrów. Ergonomiczna i kompaktowa budowa maszyny oraz jej wysoka sprawność poruszania się w nierównym terenie to kolejne atuty nawet dla najbardziej wymagających w najtrudniejszych warunkach budowlanych.

Ładowarka teleskopowa Manitou MT1840 dostępna jest do wynajmu krótkookresowego, jak i długoterminowego. Nie zawsze konieczna jest inwestycja w zakup takiego sprzętu. Można cieszyć się komfortem i większą produktywnością wynajmując od nas najlepszej jakości ładowarki teleskopowe dostępne na rynku.

 Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy. Jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Poproś o ofertę

Zobacz pełną specyfikację
Galeria zdjęć